Quad (4 Slot) MDF Automatic Watch Winder Box with Storage – KNG-450
$1,900.00
Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)
0
People watching this product now!
-
Preparing Watches: 24-48 Hours
-
Express Delivery: 5-10 Business Days
-
Warranty 2 year
-
Free 14-Day returns
Guaranteed Safe Checkout
Winder Features
| Item Width | 22cm |
|---|---|
| Material | MDF |
| Model Number | 4 slots Automatic Watch Winders |
| Item Weight | 7700g |
| Item Length | 47.5cm |
| Item Height | 19cm |
| Item Diameter | 19cm |
| Condition | New without tags |
| Brand Name | RBYENOU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | watch winders |
Additional information
| Model |
kng-450-quadruple-mdf-watch-winder-box-black ,kng-450-quadruple-mdf-watch-winder-box-gray |
|---|
Customer Reviews
2 reviews for Quad (4 Slot) MDF Automatic Watch Winder Box with Storage – KNG-450
Add a review Cancel reply
Related Products
Double Wood Automatic Watch Winder (Open Cover Stop) – KNG-226
Watch Winders, Automatic Watch Winder, Double Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$350.00
Rated 5.00 out of 5
Feature Description Item Width 18 cm Material MDF + PVC + ABS Model Number Watch Winders Item Weight 8000 g
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Quad (4 Slot) Gray Wood Automatic Watch Winder Box with LED – KNG-440G
Watch Winders, 4 Watch Winder, Automatic Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$450.00
Rated 5.00 out of 5
Single MDF Wood Watch Winder Box KNG-122
Watch Winders, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Single Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$200.00
Rated 4.60 out of 5
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Single Wood Automatic Watch Winder (Silent Motor) – KNG-133
Watch Winders, Automatic Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Single Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$150.00
Rated 4.60 out of 5
Feature Description Item Width 13.5 cm Material Wood Model Number Watch winder, watch winder safe box, automatic watch winder for
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

dion sanders –
looks way more expensive than it is and works flawlessly my fav box now
terrell harris –
arrived fast and well packed build is solid drawer space is super useful